O nás

Naša históriapromo

Náš príbeh odštartoval v roku 2017, vtedy som našiel záľubu v teniskách a celkovo v streetwear subkultúre. V tom čase som ani netušil, čo ma čaká za 5 rokov. Spúšťačom bola moja prvá výhra na SNKRS aplikácii od Nike, kde som paradoxne vyhral Jordan 1 Retro High Not for Resale Varsity Red.

Pocity, ktoré som prežíval pri čakaní na nové tenisky, boli jednoducho dokonalé! Zdalo sa to vždy ako večnosť, ale potom, čo tenisky dorazili a ja som ich mohol vybaliť z krabice, privoňať k typickej vôni nového páru a obuť sa do nich, boli ešte dokonalejšie.

Toto bol ten moment, keď som si povedal, že chcem, aby taký pocit, zažili aj ostatní. Preto som začal premýšľať nad vytvorením niečoho veľkého.

V roku 2018 som začal budovať svoju značku ROOMSTOCK, a to najskôr na Instagrame, kde sa mi pomerne za krátku chvíľu podarilo vybudovať veľkú základňu ľudí s rovnakým záujmom o sneakers a streetwear, ako mám ja. Po dobu dvoch rokov, rástli predaje natoľko, že som si povedal, že je čas na niečo sofistikovanejšieho. V novembri roku 2020 som pre Českú republiku spustil oficiálny e-shop ROOMSTOCK, ktorý všetci dobre poznáte.

S rastúcim záujmom doručovania limitovaných tenisiek na Slovensko, som vytvoril e-shop aj pre vás susedia, a to začiatkom roku 2022.

V súčasnej dobe mám po boku malé množstvo schopných ľudí, ktorí so mnou stále rozvíja značku ROOMSTOCK.

Každým dňom sa snažíme zlepšovať, aby sme ti dokázali poskytnúť tie najlepšie produkty a služby a zaručili ti rovnaký pocit pri otváraní krabice, ako som mal vtedy ja.

 

Naše priority

V súčasnosti sa ti snažíme ponúknuť čo najširší výber limitovaného tovaru, či už sa jedná o samotné tenisky, oblečenie alebo doplnky. V prípade, že by si u nás nenašiel, čo hľadáš, môžeš nás kedykoľvek kontaktovať (cez sociálne siete, či e-mail) a my ti daný produkt zoženieme lusknutím prsta.

Ako zákazník si u nás vždy na prvom mieste, a preto sa ti snažíme vyhovieť s každým prianím. Všetka snaha sa odráža aj v snahe posúvať služby na vyššiu úroveň, aby tvoja spokojnosť bola čo najvyššia.

Zaručujeme tí pravé, nefalšované produkty so zárukou originality. Všetok tovar nakupujeme od overených dodávateľov a pred samotným odoslaním je každý produkt dôkladne skontrolovaný!

 

Naše poslanie

Tak ako každá iná firma, máme aj my svoju víziu a poslanie. Tým poslaním je splniť tvoje priania a predovšetkým predčiť tvoje očakávania. Nie je nič lepšie, ako vidieť spokojného zákazníka, ktorý sa k nám rád vracia.

Preto sa tiež snažíme zo všetkých síl odoslať tvoju objednávku ihneď k tebe, aby ti mohla robiť radosť čo najskôr.

 

Ďakujeme ❤️

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz