Voucher za 1000 Kč

42 €
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
NA OBJEDNÁVKY NAD 210 € PRI PLATBE PREDOM
100% ZÁRUKA ORIGINALITY
100% ZÁRUKA ORIGINALITY
KAŽDÝ PRODUKT PRECHÁDZA KONTROLOU PRAVOSTI A KVALITY
OVERENÝ OBCHOD ZÁKAZNÍKOV
OVERENÝ OBCHOD ZÁKAZNÍKOV
STOVKY RECENZÍ NA HEUREKA ČI ZBOŽÍ.CZ
VRÁTENIE TOVARU
VRÁTENIE TOVARU
DO 14 DNÍ CEZ ZÁSIELKOVŇU

Podrobný popis

Viete, čo by ste mohli urobiť, aby ste niekoho urobili šťastným? Alebo sa len bojíte, že vám bude chýbať konkrétny výrobok? Prinášame vám TIP!

Pripravili sme pre vás zľavové kupóny v niekoľkých hodnotách: 500 KČ, 1 000 KČ, 2 000 KČ, 3 000 KČ, 5 000 KČ a 10 000 KČ.

Získajte tento darčekový poukaz a nechajte obdarovaného vybrať si, čo sa mu páči. Poukaz vám bude zaslaný vo formáte PDF na e-mail, ktorý ste uviedli v objednávke.

Tento poukaz je možné zakúpiť len bankovým prevodom alebo online platbou kartou, nie na dobierku. Po zaplatení dostanete dokument PDF s jedinečným kódom zľavy a dátumom splatnosti. Dátum splatnosti je jeden rok od dátumu vytvorenia objednávky. Zľavový kód na kupóne je možné použiť len raz, a to na celý sortiment v našom e-shope v minimálnej hodnote, ktorú ste si zakúpili.

E-mailom dostanete buď poukaz vo formáte PDF, ktorý si môžete sami vytlačiť, alebo vytlačený formulár, ktorý si môžete vyzdvihnúť len po dohode v Zlíne. Ak si želáte tlačenú verziu, ktorú si u nás môžete vyzdvihnúť, napíšte to do poznámky k objednávke. V opačnom prípade tlačenú verziu nezasielame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz